Rajzpályázat 2020. - Alsósok alkotásai

Rajzpályázat 2020. - Alsósok alkotásai



    



Albert Roxána 2.o.
Makói Ált.Isk. és AMI

Almási Eszter 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Andor Szófia 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Antal Zsófia 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bácsván Ketrin Odett 4.o.
Hódmezővásárhely Kaluzál Gábor Ált. Isk.

Bajsz Petra 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Bajusz Anna 2.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Bakacsi Bella Natasa 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Bakacsi Bella Natasa 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Balázs Anna Fanni 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Balázs Levente 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Bálint Fanni 3.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Bálint Jázmin 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Bálint Zsófia 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Balog Péter 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Balog Tamás 1.c.
Hódmezővásárhely Szent István Ált. Isk.

Balogh Anna 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Balogh Borbála Liliána 1.b.
BP.VII.kerületi Erkel Ferenc Ált.Isk

Balogh Péter 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Balogh Péter 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Balogi Máté 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Bánfi Zoltán 3.a.
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Bara Bíborka 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Baracsi Kitti 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Bárány Borbála 3.a.
Szeged SZTEJKI Kossuth Lajos Ált.Isk.

Barázda Amira 3.c.
Gödöllői Petőfi S. Ált. Isk.

Bari Zsófia 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Barkóczi Balázs 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Barna Balázs 4.a.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Barna Jázmin 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Barna Szimonetta 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bata Laura Márta 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Baur Anna 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bencze Krisztián 1.a.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Benkő-Kis Léna 8 éves
Szeged Béke Utcai Ált.Isk.

Benyó Éva 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Berecz Milán 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Berta Jázmin Zsuzsanna 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Berta Nikolasz 2.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált. Isk. és Óvoda

Besenyői Alíz 3.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Bigors Richárd 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Bihari Margaréta 3.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Birkás Anna 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bíro Sarolta 4.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Bliznák Sári
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Bodnár Viola Lilla 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Bodó Gonda Máté 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bogár Noémi 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Bohák Viktória 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bohák Viktória 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bohák Viktória 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Bolvári-Borors Dominik 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Borbás Blanka 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Borbás Boglárka 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Borors-Kovernyik Natali 4.a
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Botás Amira 3.a.
Szeged SZTEJKI Kossuth Lajos Ált.Isk.

Bozsó Hanna Jázmin 2.b.
Szeged Béke Utcai Ált.Isk.

Börcsök olívia 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Bősi Emma 1.c.
Hódmezővásárhely Szent István Ált. Isk.

Bősi Emma 1.c.
Hódmezővásárhely Szent István Ált. Isk.

Bubenheimer-Sági Bence 2.c.
Szigethalom Szent István Ált.Isk.

Buvár Vanda 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Czombos Nikolett Evelin 3.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Czövek Dorina 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Csák Lilla 3.a.
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Csébi Jáde 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Csehó Maja Szilvia 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Csíkos Lili 2.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Csiszár Dániel 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Csonka Dániel 2.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Csurkri Krisztina 3.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Csurkui Szabina Hajnalka 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Dabasi-Halász Amália Hajnalka 1.c.
Szentes Deák Ferenc Ált. Isk.

Dancsó Zsanett 4.a.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Decsi Anna 3.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Demeter Szemira 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Demeter Szemira 4.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk és Óvoda

Dénes Máté 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Dobi Zalán 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Dóda Ramóna 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Domonkos Zétény 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Dósa Zita 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Dudás-Szabó Levente 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Égető Kevin Zoltán 2.o.
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Egyházi Lili 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Elek Márk 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Elekes Zoé Léna 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Elekes Zoé Léna 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Elekes Zoé Léna 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Enyingi Janka 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Erdei Dominika 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Erdei Dominika 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Fabók Milán 1.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Fanni 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Far Panni 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Farkas Benett 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Farkas Dénes 4.a
Jászberény Apponyi A. Ált.Isk. és AMI

Farkas Henrietta 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Farkas Réka 2.o.
Makói Ált. isk. és AMI

Farkas-Vass Renáta 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Fazekas Csanád 9 éves
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Fejes Vivien 1.a.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Fellegi Zádor 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Fenyvesi Márk 4.o.
Budapest XVII. Kossuth Lajos Ált.Isk.

Ferenczi Csaba 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Frankó Fanni 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Füsti-Molnár Nóra 4.o.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Gabnai Bulcsú 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Gábor Csaba 1.o.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Gajda Réka 4.o.
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Gál Anett 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Galamb Lilla 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Gémes Olivér 2.a
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Gere Zoé 3.o.
Jászboldogháza Mátyás Király Ált. Isk. és AMI

Gillányi Dorka 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Gonda Péter 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Gulyás András 4.o.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Gurbai Melissza 5.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Gyári Zoltán Bendegúz 1.o.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Gyémánt Eszter 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Gyenes Miló Valentin 2.o.
Szegvár Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Győri Gábor 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Gyuricza Norina Réka 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Hajdú Dorka 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Hajzer Márton 1.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Halász Mirella 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Haluska Ákos 1.a.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Hanák Bence 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Hegedűs Ágota 2.o.
Szegvár Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Hegedűs Ágota 2.o.
Szegvár Forray Máté Ált. Isk. és AMI

Hegyi Luca Bíborka 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Héjja László 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Héjja Norbert Imre 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Hell Máté 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Hódi Gyurci 2.b.
Szeged Bonifert Domonkos Ált.Isk.

Horoskó Áron 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Horváth Anna Csenge 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Horváth Kristóf 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Horváth Mariella 3.c.
Gödöllői Petőfi Sándor Ált.Isk.

Hustiák Regina Franciska 2.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

István Péter 2.a.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Jankó Imre Enrikó 2.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált. Isk. és Óvoda

Jankó Tamás 3.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Jónás Viktória 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Joó Anna 4.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Juhász János 7 éves
Bekecs Határ út 12.

Juhász Jázmin 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Juhász Kata Sára 2.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Juhász-Dóra Brigitta 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Ált.Isk.

Kántor Álmops 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kardos Ervin 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Katona Nóra 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Kazi Liliána 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kecskeméti Mira 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Kenéz Vivien 1.a
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Kenyeres Anna 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kenyeres Anna 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kerekes Réka 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Kincses Liliána 2.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Kinda Viola 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Kis Emma 2.o
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Kis Papp József
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Kis-Jakab Levente 2.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált. Isk. és Óvoda

Kispéter Kinga 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kiss Dániel 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Kiss Dzsenifer 3.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Kiss Petra 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kiss Petra 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kiss Petra 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kiss Petra3 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kiss Viktor 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Kiss Zoé 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Kiss Zoé 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Koczkás Panna 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Koczkás Panna 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Kocsis-Nigrédi Ákos 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Koloszvári Kristóf Péter 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Kothencz Ida 1.o.
Szeged SZTEJKI Kossuth Lajos Ált.Isk.

Kovács Alíz 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Kovács Andor Róbert 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kovács Bálint 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Kovács Bence 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kovács Bence 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Kovács Boglárka 3.c.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Kovács Boglárka 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Kovács Dorina 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Kovács Dorina 4.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Kovács Kata 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Kovács Léna 4.o.
Makói Ált.Isk. és AMI

Kovács Tamara 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kovács Zoltán 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Kovács-Dobó Dávid 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kőszegi Dávid 2.o
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Krakkó András 3.e.
Kistarcsa Simándy József Ált. Isk.

Kratkovszki István 4.o.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Krausz Mirtill 4.o.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Kuklis Eleonóra 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Kuli Noémi 3.c.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Kun Lilla 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Kun Zsófia 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Kun-Szabó Ádám 1.c.
Hódmezővásárhely Szent István Ált. Isk.

Kurai Nimród 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kurán Áron 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Kurunczi Róbert 2.o.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Laczi Jázmin 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Lajkó Balázs 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

László Csenge 3.a
Szegvár Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Lászlófalvi Hanga 1.o
Debrecen Huszár Gál Iskola

Légrádi Kornél 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Lénárt Nina 4.a
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Lévai Alíz 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Lévai Diána 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Lévai Eszter 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Losonczi Bence 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Lovas Dániel 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált. Isk.

Lovera Gina 3.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Lődy Tamás 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Löw Dorián 3.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Lukács Lili 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Maczkó Ádádm 3.c.
Gödöllői Petőfi S. Ált. Isk.

Macsek Bence 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Madarász Enikő 1.o.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Mag Dominik 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Magony Noémi 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Magyar Alíz 3.c.
Gödöllői Petőfi S. Ált. Isk.

Magyari Bálint 3.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Magyar-Lukács Dórka 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Márki Martin 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Matijvics Bence 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Matók Edina 3.o.
Jászboldogháza Mátyás Király Ált. Isk. és AMI

Matuszka Gréta 2.b.
Szeged Madách Imre Ált. Isk.

Medvecz Rózsa 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Ménesi Dániel 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Merfelsz Mendel 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Mészáros Fanni 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Mészáros Nóra 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Miss Ádám Damos 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Mohácsi Lara 3.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Molnár Adél 4.o.
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Molnár Csenge 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Molnár Emese 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Molnár Fanni 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Molnár Kincső Csenge 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Molnár Sára Viola 1.c.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Muntyán Hanna 3.b.
Kisteleki Ált.Isk. és Koll.

Nagy Bence 2.b
Hódmezővásárhely Klauzál Gáábor Ált.Isk.

Nagy Dorina 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Nagy Evolet 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Nagy Gábor Bence 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Nagy Krisztián 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagy Krisztián 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagy Krisztián 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagy Krisztián3 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagy Patrik 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Nagy Zita Ágnes 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Nagy Zsanett
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Nagy Zsófia 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Nagy-György Blanka 2.a.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Nagy-György Réka 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Nagy-Jójárt Diána 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagy-Jójárt Diána 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Nagypál Dorka 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Nagy-Tusa Eliána Hanna 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Nédó Mirjam Magdolna 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Német Zoé 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Németh lili 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Németh Lili 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Németh Viktóia 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Németh Viktória 3.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Niethammer Lilla Maja 1.o.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Nyámádi Gergő 4.a.
Jászberény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk. és AMI

Nyeste Lilla 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Olasz Réka 1.c.
Szentes Deák Ferenc Ált. Isk.

Ordas Bence 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Ördög Edina 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pádi Bence 1.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pál Teodóra 2.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Pál Vivien 1.c
Hódmezővásárhely Szent István Ált. Isk.

Palágyi Bálint 2.b.
SZTE Juhász Gyula Gyak. Ált. Isk és AMI

Pálinkó László 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Pálinkó László 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Palotás Timon 1.o.
MAkói Ált. Isk. és AMI

Palotás Titán 1.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Panyor Rebeka Barbara 1.a.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Pápai Lilla 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Pardi Lea Doroti 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pataki Bálint 4.a
Debrecen Huszár Gál Iskola

Pataki Laura 3.a.
Jászberény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk. és AMI

Pataki Laura 4.a.
Jászberény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk. és AMI

Patik Laura 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Paulik Evelin 2.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Pécsi Zalán Kristóf 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált.Isk.

Pellegrini Alessandró 3.a
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Pengő Netti 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Penyész Bence 4.a
Jászberény Apponyi A.Ált.Isk. és AMI

Peresztegi Mirkó 4.b.
Budapest Zuglói Heltai Gáspár Ált. Isk.

Perneki Bence 2.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pesti Tibor 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Petrács Áron 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Petrács Áron 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Petrecz Réka 3.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Pintér Kinga 3.a
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Piti Csenge 1.c.
Szentes Deák Ferenc Ált. Isk.

Piukovics Katrina Beáta 1.a.
Szeged Zrínyi Ilona Ált. Isk.

Polyák Sándor 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Posztzós Lilla 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Puskás Borbála 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pusztai Ferenc 2.o.
Szegvátr Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Rácz Lilla 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Rádai Dávid 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Raffael Alexandra 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Raffael Alexandra 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Raffael Ramón 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Raffael Viktor 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Répási Luca 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Rotár Balázs 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Rózsa Botond 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Rózsa Botond 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Rozsnyai Boglárka 2.b.
Makó Szikszai György Ref. Óvoda és Ált. Isk.

Sáringer Olivér 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sáringer Olivér 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sebestyén Amira 2.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Sebestyén Sára 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sebestyén Sára 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sóki Zsolt 3.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Somodi Amanda 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Soós Tamara 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Sós Barbara 2.b.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Sós Bella 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor

Sós Csilla 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Sós Dóra 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk

Stumpf Kiara 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Süveg Lia 1.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Szabó Alíz 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Szabó Kata 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szabó Kata 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szabó Katalin Anna 2.o.
Babos József Térségi Általános Iskola Fertőd1

Szabó Krisztián Dániel 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Szabó Lara 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Szabó Liza 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szabó Liza 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szabó Stella 3.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált. Isk.

Szabó Zoé 2.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Szabó Zsófia 4.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szabó Zsófia 4.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szalma Boróka 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Szatmári Ádám 3.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Szatmári Zille 2.o.
Szegvár Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Szávai Réka 3.o.
Gödöllői Petőfi Sándor Ált.Isk.

Szécsi Rebeka 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szécsi Rebeka 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szegi Gergő 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Szegi Lili 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Székács Gergő 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Szekeres Nóra 4.a.
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Szilágyi Ágnes 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Szilágyi Áron 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Szilágyi Léna 1.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Szilágyi Tünde 3.a.
Szentes Klauzál Gábor Ált. Isk.

Szilassi-Horváth Nóra 4.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Szilva Szonja 2.b.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Szilvási Dániel 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szőke Bianka 4.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Sztáncs Dzsásztin Róbert 2.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált. Isk. és Óvoda

Sztojcsovics Alexa 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sztojcsovics Alexa 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sztojcsovics Hanna 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sztojcsovics Hanna 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Sztorek Fanni 4.o.
Üllés Fontos Sándor Tagintézmény

Szűcs Lara 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szűcs Lara 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Szűcs Petra 2.o.
Temesvár Bartók Béla Elméleti Líceum

Szűcs Virág 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Szügyi Hajnalka 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Takács Jázmin 1.c.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Tanács Nóra 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Tánczos Emili 1.a.
Szeged Gedói Ált. Isk és AMI

Terhes Levente 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Terhes Levente 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Ternovszki Emma 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Ternovszki Emma 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Tímár Zoé 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Tinta Sára 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Tomcsányi Gyöngyi 3.a.
Szegvár Forray Máté Ált.Isk. és AMI

Tóth Ádám 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Tóth Ádám 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Tóth Bence 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Tóth Benett Bence 1.c.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Tóth Dóra 3.c.
Gödöllői Petőfi S. Ált. Isk.

Tóth Enikő Mária 3.o.
Csongrád-Bokros CSTÁI Galli János Ált.Isk. és AMI

Tóth Eszter 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Tóth Laura 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Tóth Lili 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Tóth Lilla 3.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált. Isk.

Tóth Márk 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Tóth Péter 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Tóth Péter 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Tóth Petra 3.o.
Jászboldogháza Mátyás Király Ált. Isk. és AMI

Tóth Zsófia 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Toto Matilda Barbara 4.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Török Diána 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Török Zalán 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Török Zalán 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Török Zétény 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Udvardi Vikotr 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Ugrai Csaba 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Ugrai Rita 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Uracs Kata 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Vábró Dávid 2.a.
Bp.XVIII. Pestszentimrei Ady Endre Ált.Isk.

Váczi Zsombor 2.a.
Szentesi Deák Ferenc Ált.Isk.

Vadász Dániel 3.a
Isaszeg Klapka György Ált. Isk. és AMI

Vajna Szabolcs 1.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Valentényi Attila 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Várdai Boglárka 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Varga Lara 1.o.
Makó Ált. Isk. és AMI

Varga Lili 2.o.
Berettyóújfalu Igazgyöngy AMI

Varga Szabolcs 1.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Varga Zétény 4.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált. Isk.

Vastag Beatrix 4.a
Jászberény Apponyi A.Ált. Isk. és AMI

Vékony Milán 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Vékony Milán 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Venk Ádám 2.o
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Veréb Kevin 4.o.
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Veréb Máté 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Veres Bernadett 1.a.
Szeged Rókusi Ált. Isk.

Verók János 1.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Élt. Isk.

Viasz-Kádi Edit 4.o.
Makói Ált. Isk. és AMI

Vígh Botond 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Vígh Botond 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Viseráczki Márk 2.i.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Vörös Dorina 1.o.
Hódmezővásárhely Klauzál Gábor Ált.Isk.

Vrerebes Anna 2.o.
Makó Kálvin Téri Ref.Ált. Isk.

Vukoivich Inez 4.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Zámbó Krisztina 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Zámbó Krisztina 1.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Zámbó Viktória 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Zámbó Viktória 2.o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált. Isk.

Zsigmond Léna 3.b.
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált. Isk. és AMI

Zsikó Enikő Szonja 3.b.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Zsobrák Viktória 3.o.
Csongrád-Bokros Galli János Ált.Isk és AMI

Csongrád Megyei Értéktár

Copyright © 2017. Csongrád Megyei Önkormányzat Hivatala. Minden jog fenntartva.

Keresés