Rajzpályázat 2020. - Felsősök alkotásai

Rajzpályázat 2020. - Felsősök alkotásai



    



Ádám Zsanett 6.d
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Andrikó Balázs 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Antal Tímea 5.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Apró Bence
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Atesán Axel 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Balázs Zsanett 8.b.
Mindszenti Ált.Isk.

Bálint Janka 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Balog Jenő 6.o
Berettyóújfalu Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola

Balogh Kristóf 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Balogh Regina 11év
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Bánfi Piroska Ivett 7.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Bányai Eszter Bíborka 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Barna Izabel 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Barna Krisztián 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bednárik Kincső Kinga-Juhász Flóra 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Beke Virág 7.c
Szeged Rókusvárosi II.sz.Ált.Isk. és AMI

Bereczki Barbara-Kiss Hanna 7.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Berecski Nóra-Garas Rebeka 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Berta Noémi 7.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Bihaly Nikolett 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Birkás Péer 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bíró Lajos 6.o
Berettyóújfalu Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola

Bódi Ákos 6.c.
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Bódog Barnabás 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Boldizsár Amina 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Boldizsár Hermina 5.c
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Boldizsár Piroska 8.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Boldizsár Tibor
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Bor Sarolta 5.b
Szeged Kossuth Lajos Ált.Isk.

Borda Bianka 10 év
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Borda Bianka 5.c.
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Boros Dávid 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bozai Koppány 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Bozó Vanessza 7.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Bozóki Benede 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Bölcskei Szonja 11év
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Börcsök Fanni 5.o
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Bubor Sári 7.a
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Buknicz Hédi 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Csicsely Máté 4.b
Szeged Rókusvárosi II.sz.Ált.Isk. és AMI

Csongrádi Réka-Kónya Lili-Tóth Noémi 8.c
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Csorba Réka 6.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Csuka Eszter 6.a
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Csúri Zita 8.b
Szeged Rókusvárosi II.sz.Ált.Isk. és AMI

Daru Zsófi 6.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Deák Lili Boglárka 6.o
Csongrád-Bokros Galli János Ált.Isk. és AMI

Dékány Patrik 6.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Demeter Korinna 7.c
Szeged Rókusvárosi II.sz.Ált.Isk. és AMI

Denucz Zoltán 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Dombi István Bence 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Dunszt Regina 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Farkas Gabriella 8.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Farkas Miklós-Nagy Kornél-Németh Kristóf 6.a
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Farkas Rebeka 6.o
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Fehérvári Dániel 12 év
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Fejes Panka 6.a
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Ferenczi Margaréta 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Ferencsik Vivien 7.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Finta Kata-Ömböli Zétény-Papp Sámuel 6.a
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Forgács Noémi 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Förgeteg Noémi 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Gábor Alíz 6.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Gémes Bálint 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Gémes Krisztina 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Gera Bence 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Gera Martina 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Gombos Viktória 5.a
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Gora Károly 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Gözükizil Naz 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Gyapjas Patrik 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Gyöngyösi Bettina 5.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

György Lola 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Gyugel Natasa 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Gyurkó Edit 8.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Halász Dávid 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Harcsa Attila 6.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Harmati Diána 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Hefkó Anna 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Héránx Emma 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Horváth Dorina 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Horváth Nóra 5.a.
Mindszenti Általános Iskola

Huszti Henriett-Holozsai Leila 7.o
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Ieipi Norman 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Juhász Zsolt 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Karácsony Zsolt 6.b
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kardos Luca 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kasuba Gyöngyi 7.o
Szentendre

Kerekes Hanna 11év
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Keresztúri Kitti 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Kézdi Zsófia 5.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Király Kitti 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Kis Amira 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kis Enikő 6.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Kis Olivér 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Kis Panka 5.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Kispál Luca 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kispál Luca 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kiss Dorina 8.b.
Mindszenti Ált.Isk.

Kiss Henrietta Kiara 5.o.
Makói Ált.Isk. és AMi Bartók Székhelyintézmény

Kiss Ramóna 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kiss Réka 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kis-Túri ZSombor 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kocsis Kata 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Korom Fanni 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kószó Kamilla 7.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Kószó Rómeó 6.a
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Koszta Dávid 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Kovács Adrián Zoltán 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kovács Áron 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kovács Bence János 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Kovács Dániel Bence 5.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kovács Helga 14év
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Kovács Réka 8.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Kovács Tibor Nimród 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Kőfalvi Bettin 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Krám Jázmin-Benkő Zsófi-Marton Maja 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Kulcsár László
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Kurucz Éva 5.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Kurucsai Adrienn 5.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Lantos Renáta 5.a.
Mindszenti Általános Iskola

Laszip Jácint 5.a.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Lipóczki Mónika 5.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Lipták Bernadett Kata 6.b.
Budapest Ady Endre Ált.Isk.

Losonczi Antónia Lídia 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Lupityka András 5.c.
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Macsek Enikő 5.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Magyar Blanka Tímea 7.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Majoros Gréta 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Majoros Zsigmond 6.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Mári Anasztázia 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Márkus Alexandra 5.o
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Mátó Lázár 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Méhes Kinga 6.a
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Méhes Laura 5.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Méhes Lívia 5.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Mészáros Emília 5.c
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Mészáros Erik 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Mezei László 6.a.
Debrecen Huszár Gál Ált.Isk. és AMI

Mezősi Patrik 6.o.
Debrecen Huszár Gál Ált.Isk. és AMI

Mityók Bianka 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Molnár Edina 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Molnár Fruzsina 6.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Molnár Szimonett 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Mónus Réke 5.c.
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Müller Krisztina 8.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Nagy Bálint 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Nagy Borbála 11 év
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Nagy Donát Flórián 7.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Nagy Gabriella 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Nagy Nikolett 6.a
Kislángi Tamási Áron Ált.Isk.

Nagypál Borbála 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Nemes László 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Németh Emese 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Nikodémusz Flóra 7.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Nodobán Izabella 6.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk. és Óvoda

Obsuszt Benc-Szabó Dominik 8.c
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Oláh Dorka 5.c
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Oláh Réka 8.b.
Mindszenti Ált.Isk.

Oláh Zsombor 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Ortiz Lestyán Attila 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Pálfi Dávid 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pálinkó Virág 7.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Pap Diána 5.a.
Mindszenti Általános Iskola

Pap Dorina 8.o
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Pap Eszter 5.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Pap Marcell 8.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Papp Máté 6.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Papp Nóra 6.o.
Csongrád-Bokros Galli János Ált.Isk. és AMI

Parti Virág 5.o.
Csongrád-Bokros Galli János Ált.Isk. és AMI

Pásztor Zsuzsi 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Pataki Ramóna 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Paulik Elizabet 7.a
Szeged Rókus II.sz.Ált.Isk. és AMI

Pénzes Attila 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Perecz László 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Perei Zoltán-Finta Máté 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Peszegi-Sárosi Alex 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Petri Mátyás 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Pigniczki Dóra 7.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Puskás Hanna 5.c
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Rácz Boglárka 7.o
Szentesi Koszta József Ált.Isk.

Rácz Emma 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Rácz Klaudia 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Rácz Zsolt Gergő 6.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Radics Tímea 6.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Rehák Milán 8.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Rerka Rea 5.o.
Nagymágocsi Hunyadi János Ált.Isk.

Rostás Angéla Blanka 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Rostás Cintia 5.c.
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Rostás Olivér 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Rostás Regina 8.a.
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Rostás Viktória 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Rovó Csaba 7o.
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Rozs Máté 6.a
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Samu György 5.o
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Sárai Soma-Szűcs Máté 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Schöffel Henrietta 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Seller Sára 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Sigmond Dóra 5.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Simon Lea 5.o
Szentes Deák Ferenc Ált.Isk.

Sipka Brenda Izabella 8.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Sipos Lilla 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Sisák Nikolett 5.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Siska Linda 7.o
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Somlós Kinga 5.b.
Isaszeg Klapka György Ált.Isk. és AMI

Sugár Lara 5.b
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Szabó Attila 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Szabó Dominika Dia 6.c.
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Szabó Dominika 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Szabó Fiona 5.o.
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Szabó Jázmin 5.c.
Mindszenti Közp.Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézmény

Szabó Levente 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Szalai Mátyás 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Szani Anna Zsófia 5.a
Kisteleki Ált.Isk.

Szatmári Szandra 5.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Székely Anna Bodza 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Szép Dániel 6.a
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Szolnoki Dominik 5.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Sztojcsovics Anasztázia 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Szuperák Flóra 5.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Szűcs Marcell 6.b
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Szűcs Petra 5.a.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Takács Anna 5.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Talepa Józsi 6.c.
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Tatár Nóra 6.b
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Terhes Milán 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Tokár Anna-Hatházi Zsombor-Tóth Milán-Sibán Barnabás 8.c
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Tóth Evelin 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Tóth Kristóf 6.b.
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Tóth Zsóka 5.o.
Csongrád-Bokros Galli János Ált.Isk. és AMI

Török Mónika 6.a
Mindszenti Központi Ált.Isk.

Trencsán Annabella-Taskovics Lili-Magyar Csenge 6.a
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Trombitás Mihály 6.c
Kisteleki Ált.Isk. és Kollégium

Túri Napsugár 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Túri-Kiss Nóra 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Tűz Dominika 5.o
Szegvári Forray Máté Ált.Isk és AMI

Ugvai György 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Ugvai György 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Ungi Gréta 5.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Varga Amanda 6.o
Berettyóújfalu Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola

Varga Zoé 6.c
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Varga Zoé 6.c.
Mindszenti Ált.Isk. Dózsa Telepi Tagintézm.

Venczel Vivien 6.a
Szeged Rókusvárosi II.sz. Ált.Isk. és AMI

Veres Hajnalka 5.o
Ruzsai Weöres Sándor Ált.Isk és AMI

Villányi Sára - Verók Barbara 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Vitkó Anna Edit 5.b.
Szeged SZTEJKI Kossuth Lajos Ált.Isk.

Vízvári Gréta 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Zóna Kira 8.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Zsigmond József 7.o
Magyarcsanádi Ref.Ált.Isk és Óvoda

Zsikó Levente 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Zsombor Dominik 7.o
Sándorfalva Pallavicini Sándor Ált.Isk.

Zsori Levente-des Fontaine Márk 8.b
Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Kat.Ált.Isk.

Csongrád Megyei Értéktár

Copyright © 2017. Csongrád Megyei Önkormányzat Hivatala. Minden jog fenntartva.

Keresés